Хоркіна назвала коронавірус божою карою за нападки на Росію

Дворазова олімпійська чемпіонка і депутатка Держдуми Світлана Хоркіна заявила, що пандемія коронавiрусу і перенесення Олімпіади, це покарання від Бога через несправедливе ставлення до Росії.

Об этом сообщает Руспрес

Світлана Хоркіна

Світлана Хоркіна

Gazeta.ru

"На мій погляд, це все сталося, тому що не можна було ображати Росію, зокрема і наших спортсменів. Адже не дарма в нашому гімні співається, що нашу землю зберігає Бог. Зараз розноситься така серйозна і смертельна гидота по всьому світу, але не треба було влаштовувати ці політичні пересмикування. І на мій погляд, це якесь Боже покарання", – цитує 41-річну ексгімнастку "Спорт-Експрес".

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка виступив з офіційною заявою про Олімпіаду-2020.

Кілька років тому Хоркіна відзначилася безглуздими висловлюваннями, підтримавши анексію Криму. Вона використовувала традиційну для РФ риторику про нібито утиски в Україні російської мови і розгул фашизму.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/sport/horkina-nazvala-koronavirus-bozhoyu-karoyu-za-napadki-na-rosiyu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя