Maryan Zablotskyy: "Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики..."

Maryan Zablotskyy в facebook:

Сьогодні Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики підтримав одразу два законопроекти, в розробці яких я мав за честь приймати участь разом з командою Українська аграрна асоціація та Українське товариство економічних свобод . Народні депутати автори законопроектів та члени Комітету вкотре продемонстрували сильне бажання боротись за кращі умови праці українців, за що їм великий уклін. Об этом сообщает ftfsite.in.ua со ссылкой на СМИ.

Один із законопроектів дозволяє так званий squeeze out для земельних ділянок на полі. ... Це дуже важливий механізм для боротьби із земельним рейдерством коли орендується ділянка всередині поля щоб заблокувати роботу на всьому полі.

Іншим законопроектом вводяться приватні лабораторії при фітосанітарному контролі. Фітосанітарний сертифікат - це останній інструмент в руках чиновників для контролю над експортом зерна та інших харчів. До цього вже були скасовані всі можливі сертифікати і дозволи при експорті зерна, цей останній залишився через існування міжнародної конвенції, яка не дозволяє скасування, а лише часткову приватизацію процедури. Із прийняттям закону в Україні буде із відривом найбільш ліберальна процедура експорту зерна.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя